Atıksu Arıtımında lokal çözümler için kullanılan Paket Biyolojik Arıtma Sistemler hatalı oluşturulan şartnamelerden, yapılan yanlış imalatlardan ve de firmalar arası yaşanan rekabetlerden dolayı doğaya ve işverene yüksek ölçüde zarar vermektedir.

Günümüzde saha ve şantiyelerde gördüğümüz Paket Biyolojik Arıtma Sistemleri sadece kontrol panellerinden, St 37 sac malzemeden, pompa ve blowerdan imal edilip işverene teslim edilmektedir.

Peki sistemin verimli çalışması için yalnızca bunlar yeterli mi?  Sistem prosesi doğru bir şekilde dizayn ediliyor mu? Sistemin kurulacağı hava şartları göz önüne alındığında, sistemde bakteri üremesini sağlamak amaçlı ne gibi önlemler alınıyor? Sistemde oluşan ve çevreye yayılan kötü kokuların bertarafı için sistemde alınması gereken önlemler, sisteme yapılması gereken akupleler nelerdir?

Firmamız Ar-Ge departmanı  , bu gibi sorulara ve daha fazlasına yapmış oldukları detaylı çalışmalar sonucu yanıt buldu ve Ar-Ge departmanından alınan olumlu sonuçlar imalathanemize kısa sürede yansıdı.

TES Water Group , her mevsimde bakterilerin paket arıtma içerisinde üremesini kolaylaştıran, Dört Mevsim adını vermiş olduğu Paket Biyolojik Arıtma Sistemlerini piyasaya sürdü.

Ayrıca firmamız, Paket Biyolojik Arıtma sistemlerinin çevreye yaydığı kokuyu % 100 oranda önleyen ve bertaraf eden TPU-Odor Removal Series ’i hayata geçirdi.

İlhamımızı ve gücümüzü  yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmalarımızdan alıyor ve üretime geçirdiğimiz her sistemin ardından‘Bunun için çalışmaya değer’ diyoruz !

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın

Dilediğiniz tüm konularda iletişim formumuzu ya da telefon numaralarımızı kullanarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gönderiliyor

©2021 BY Companies

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?