Değerli Paydaşlarımız;

 

Bizler BYCOMPANIES® olarak; faaliyet gösterdiği Su & Atıksu Arıtma, Enerji, Makine Teknolojileri ve İnşaat sektöründe öncü ve lider duruşuyla, çevresel değerleri gözeten ‘Aktif olduğu işkolunun gelişimine ve ilerlemesine katkıda bulunmak” misyonu ile ulusal düzeyde edinmiş olduğu güven ve istikrarı, tavizsiz kalıcı hizmet anlayışı ile uluslararası boyutta geleceğe taşımayı hedefleyen bir ekibiz.

 

Bugün, uluslararası arenada rekabet gücümüzü katbekat yükselterek yolumuza devam etmekte ve dünya standartlarında 4 markayla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Yürüdüğümüz bu yolda amacımız; Türk mühendislerinin ve Türk şirketlerinin dünya üzerindeki etkinliğini arttırmaktır. Kurulduğumuz günden bu yana bizleri yıllardır daha iyiye ve ileriye taşıyan değerli iş ortaklarımıza ve tüm çalışanlarımızın oluşturduğu büyük BYCOMPANIES® ailesine sonsuz şükranlarımı sunarım.

 

BYCOMPANIES® olarak, dünya üzerinde olumlu yönde etkilerimiz olduğuna inanıyor ve gurur duyuyoruz. Su ve enerjinin daima en değerli olduğu Dünya’da çözüm ortağınız olmayı temenni ediyoruz.

 

Sevgi ve Saygılarımla,

BEYAZIT YILDIRIM

Bize Ulaşın

Dilediğiniz tüm konularda iletişim formumuzu ya da telefon numaralarımızı kullanarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gönderiliyor

©2021 BY Companies

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?