YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

Duhatech, uzun yıllardır uluslararası standartlara uygun kalitede su arıtma sistemleri ve endüstriyel ekipmanların imalatını sürdüren bir BYCOMPANIES® kuruluşudur.

Bize Ulaşın
duhatech-metalik-sade-01

Ürün ve Hizmetlerimizin Detaylarını

İlerleyen kısımlarda bulabilirsiniz.

EKİPMANLARIMIZ

Duhatech bünyesinde farklı sektörlere, çağın gereklerine uygun, yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Duhatech, gerek yurt içi gerekse yurt dışına yüksek ölçekte imalat yapabilecek kapasiteye sahip bir teknoloji şirketidir. Ar-ge çalışmalarını odak noktasına alarak sunduğu ürün ve hizmeti sürekli geliştirmekte ve dünya standartlarının üzerine çıkarmaktadır.

Arıtma Tesisleri Mekanik Ekipmanları

Ürünler

Su & Atıksu Arıtma Sistemleri

Ürünler

Demir-Çelik Çelikhane Ekipmanları

Ürünler

Basınçlı Tanklar

Ürünler

KALİTE ÖNCELİĞİMİZDİR.

BYCOMPANIES’in tüm grup şirketlerine yayılan yenilikçi kültürü, Duhatech’in de fark yaratan gücünü oluşturmaktadır. Alışılagelmişin dışına çıkma, kaliteyi sürekli geliştirme ve hayatı kolaylaştıran çözümler sunmak Duhatech’in en temel prensipleridir.

BY COMPANIES

DUHATECH

Bir BYCOMPANIES kuruluşu olan Duhatech Makine Teknolojileri; su arıtma sistemleri ekipmanları ve birçok endüstri kuruluşunun ihtiyacı olabilecek makine imalatları alanında faaliyet göstermektedir.

Duhatech, alanında tecrübeli personelleri ile 3.600 m2 kapalı, 6.400 m2 açık olmak üzere toplamda 10.000 m2’den oluşan alanda kurulu bulunan fabrikasında, geniş sayıda makine parkuru ile ekipman imalatlarını yapmakta olan sektöründe öncü bir kuruluştur. Firmamız, kurulduğu günden bugüne hizmet anlayışından, çalışma etiğinden ve kalite prensiplerinden ödün vermeden üretimine devam etmektedir.

Sürekli iyileştirme anlayışı ile oluşturulan kalite yönetim sistemi, etkin proje yönetim yaklaşımı, çalışma becerisi yüksek teknik personeli ve gelişmekte olan makine parkı ile Duhatech, etkin ve kaliteli üretimini çözüm ortaklarıyla buluşturmaktadır. Sürdürülebilir kalite, dürüst çalışma ortamı ve karşılıklı güvenin esas olduğu firmamızda hedefimiz, çözüm ortaklarımıza uzun yıllar boyunca ve devamlı olarak hizmet vermek olmuştur.

Duhatech Makine Teknolojileri, proje ve tasarım aşamalarından başlayarak imalatın ve hizmetin sonlandırılmasına kadar geçen sürede tüm sorumluluklarını eksiksiz ve hatasız olarak yerine getirerek bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Günümüze kadar pek çok projede yer almış olan Duhatech, yılların birikimi olan imalat ve mühendislik tecrübesi ile birlikte Ar-Ge çalışmaları yürütmekte ve tamamen kendi tasarımı olan makinelerin imalatını da gerçekleştirmektedir.

Üretimini yaptığı tüm makine ekipmanları, yurtiçinde birçok su arıtma firmaları ve endüstri kuruluşlarına sunmakta olan Duhatech, yurtdışında da farklı ülkelere ihracatlar gerçekleştirmektedir. Her yıl söz konusu ihracat kapasitesini %40 arttırarak dış ülkelerde de büyümeye devam etmektedir. Duhatech Makine Teknolojileri, tecrübesinin doğruladığı ilkelerle meydana getirdiği sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, yenilik ve gelişime açık bakış açısıyla geleceğe taşıyan bir şirket olmayı amaç edinmiştir.

Bize Ulaşın
Neden Biz?

Duhatech Teknoloji Üretir.

Bir BYCOMPANIES kuruluşu olan Duhatech Makine Teknolojileri; su arıtma sistemleri ekipmanları ve birçok endüstri kuruluşunun ihtiyacı olabilecek makine imalatları alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız müşteri istekleri karşısında etkin analizler ile çözüm oluşturabilen deneyimli bir ekibe sahiptir. Her zaman güven, kalite ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Tasarım ve imalat süreçlerinin tümünde detaylı raporlamalar ile birlikte profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. En iyi ve kaliteli üretim için doğru araçlar kullanarak, süreçleri kontrol altında tutmayı her zaman başarmıştır.

Çalışma hayatımızın ancak sürdürülebilir iş ilişkileri kurulduğunda devamlı olacağını bilen yönetim kadrosu ve anlayışı taşımaktayız. Bununla beraber zamanlama ve aciliyet bilincimiz, müşteri ilişkilerimiz, kaliteli hizmet anlayışımız, farkımızı oluşturan ve bizleri öne çıkaran özelliklerimizdendir.
Tüm talepleriniz için sizi dinleyen, bütçeniz ve hedefleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı belirlemede size yardımcı olmak için çalışan Duhatech Makine Teknolojileri ekibi sizlere hizmet etmek için hazırdır.

Bize Ulaşın

Global Ölçekte Hizmet Veriyoruz

Duhatech, yüksek hacimde ürün ve hizmet sunabilecek ve dünyanın her yerine ulaştırabilecek kapasiteye sahiptir.

İHTİYACINIZA YÖNELİK ÇÖZÜMLER

Uygun analizler ile müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmaktayız.

Bize Ulaşın

Dilediğiniz tüm konularda iletişim formumuzu ya da telefon numaralarımızı kullanarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gönderiliyor

©2021 BY Companies

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?