HAKKIMIZDA

Su&atıksu arıtma, enerji, makine imalatları ve inşaat alanlarında faaliyet gösteren BYCOMPANIES® ; çatısı altında topladığı TES Water Group, Duhatech Makine Teknolojileri ve TES İnşaat çalışanları, müşterileri ve çözüm ortakları ile büyük bir aile olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde öncü ve lider olmak, çevreyi ve toplum değerlerini gözeten, gelişime, ilerlemeye ve geleceğe katkıda bulunmak misyonu ile yola çıkmıştır

Dünya standartlarında ve doğru projeler geliştirebilmenin ön koşulunun, değişen piyasa eğilimlerinin izlenmesinden geçtiğine inanan firmamız, pazar araştırmaları ve saha çalışmalarına büyük önem vermektedir. Bünyemizdeki kuruluşlar bu süreci mühendislik ve tasarım, hassas planlama ve etkin proje yönetimi yetkinlikleriyle tamamlamaktadır.

Firmamız, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ve kendi özgün teknolojisini oluşturarak, sektöründe farklılık yaratacak çözümlerini tüm dünya ile paylaşmayı hedeflemektedir.

Kuruluşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen BYCOMPANIES®, güçlü finansal yapısı ve üstlendiği projelerdeki kalite prensibi ile gerek yurt içi gerekse yurt dışı projelerini başarı ile tamamlamıştır.

Misyonumuz; üstlendiğimiz projelerde var olan ve gerçekleşebilecek tüm sorunlara çözüm üretmek, teknolojiyi yakından takip ederek projelere entegre etmek, dünya standartlarında başarılı projelere imza atmaktır.

Vizyonumuz; kurulduğumuz günden bugüne belirlediğimiz hedefler doğrultusunda her projede daha ileriye, sürekli gelişerek ve fark yaratarak, ülkemize değer katan, faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü bir firma olmak.

Bize Ulaşın

Dilediğiniz tüm konularda iletişim formumuzu ya da telefon numaralarımızı kullanarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gönderiliyor

©2021 BY Companies

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?